Greengage Summer, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1961 
Trvání: 99 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Romantický, Drama, Komedie,

Režírujú: Lewis Gilbert,


OBSAH

Ve Francii to měly být jejich nejhezčí prázdniny, ale vše se pokazilo hned na začátku. Když vystoupily z vlaku na malém venkovském nádraží Vieux Moutiers a jen bezmocně přihlížely, jak jejich maminku vynášejí z vlaku do přistavené sanitky na nosítkách, už už měly slzy na krajíčku. Šly pak s kufry pěšky do hotelu Les Oeillets, starého ale pěkně opraveného zámku, kde jim ti Francouzi zprvu nechtěli rozumět, a potom je odmítli ubytovat, samotné děti k nim prý nesmí. Ještě že se v poslední chvíli objevil pan Eliot (Kenneth More), který se jich přede všemi zastal.

Všichni čtyři britští sourozenci, šestnáctiletá Joss (Susannah York), o tři roky mladší sestřička Hester (Jane Asher), nejmladší Vicky i její o něco starší bráška Wilmouse si Eliota, milence madame Zisi (Danielle Darrieux), velmi přísné majitelky hotelu, ihned oblíbily. Maminku si s vážnou otravou krve ponechali v nemocnici, a tak byl Eliot jediným člověkem, kterému důvěřovali, protože se jich zastal a bránil je i nadále. A on, pokud zrovna nebyl na svých tajemných cestách do Paříže, povídal si s nimi nebo je bral ven autem na výlety, a dokonce jim dovolil ochutnat šampaňské! Madame Zisi na ně žárlila a nejednou jim svou nevraživost dala najevo. Nejvíc měla spadeno na Joss, protože v pohledné dospívající dívce cítila vážnou konkurenci. Joss se totiž toho léta poprvé doopravdy zamilovala…

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.