Štúdio šport

Obrazok
Studio sport
Sports Night

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 44 ratings Země: USA  1998 
Trvání: 45x30 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Sportovní, Drama, Komedie,

Režírujú: Alex Graves, Timothy Busfield, Dennie Gordon , Danny Leiner, Robert Berlinger, Bryan Gordon, Don Scardino, Thomas Schlamme,

Hudba: W.G. Snuffy Walden,


OBSAH

Ron Howard s Imagine Entertainment (Apolo 13,) a scenárista a výkonný producent Aaron Sorkin (Pár správných chlapů, Americký prezident) spojili síly při natáčení komediálního seriálu, který diváky zavádí do centra do zmatků v zákulisí kabelové sportovní sítě. DAN RYDELL (Spolek mrtvých básníků) a CASEY McCALL jsou oporou oblíbené sportovní show Studio Sport, která se drží na třetím místě sledovanosti ve vysílání kanálu Continental Sports. Jsou nejlepší kamarádi nejen před kamerou, ale i v soukromí, navzdory tomu, že skoro vždycky a skoro na všechno mají opačný názor. Casey, který se nedávno rozvedl, cítí rostoucí únavu z natáčení reportáží o skvěle placených atletech a jejich nemožném chování na hřišti, kteří přesto vždycky stojí v popředí zájmu médií. Dan si myslí něco jiného a snaží se vytrhnout Caseyho z letargie. Tmelem, který drží jejich přátelství pohromadě, je společná láska ke sportu a radost z toho, že mohou milionům diváků noc co noc přinášet hodinové živé vysílání o nejvýznamnějších sportovních událostech. Spolupracovníci Dana a Caseyho se v zákulisí samozřejmě snaží o to, aby vysílání show šlo jako po másle. Půvabná leč přísná produkční DANA WHITAKEROVÁ se nebojí sdělit svůj názor komukoliv – včetně dvojice, která na pořadu má takové zásluhy – aby jej udržela pohromadě. Mládí a rozpustilost produkční NATALIE ROSENOVÉ kontrastují s jejími zkušenostmi a rozvahou. JEREMY GOODWINOVI se zase splnil sen - pracuje se svými idoly Danem a Caseym. A vedoucí výroby ISSAC JAFFEE (hraje ho dvojnásobný držitel ceny Emmy Robert Guillaume) je zralý chladnokrevný profík, který má u týmu takřka otcovskou autoritu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.