Mirai shōnen Conan


未来少年コナンObrazok
Future Boy Conan

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.3 out of 10 based on 132 ratings Země: Japonsko  1978 
Trvání: 26x28 min
Hodnocení: 83%

Žánr: Sci-Fi, Drama, Dobrodružný, Animovaný,

Režírujú: Hajao Mijazaki, Isao Takahata,


OBSAH

Seriál začíná tímto prologem: Během třetí světové války zničí ultramagnetická zbraň polovinu světa v jediném okamžiku. Zemská kůra se otřese, planeta se vychýlí ze své dráhy a pět kontinentů je roztrháno a potopeno na dno oceánů. Několik lidí unikne a přistane na malém ostrůvku, který zázračně přečká hrůzy války. Posádka vesmírné lodi se zde usídlí a po letech se narodí chlapec – nový život v pustině, světelný paprsek v temnotě a zkáze. V samotném seriálu pak sledujeme dobrodružství chlapce Conana a dívky Lany. Ta je pronásledována, jelikož je jediná, kdo může najít dědečka Dr.Lao, který vlastní klíč ke ztracené solární energii. Conan pomáhá Laně svou neuvěřitelnou silou. Future Boy Conan byl prvním anime seriálem vysílaným na státní japonské televizi.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

weyrena: titulky jsou vložené, jsou slovenské! odkaz na další díly najdete zde: http://hrdinove-budoucnosti.blog.cz/1204/mirai-sh-nen-conan-cz-titulky-ke-stazeni
17. 11. 2012 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.