Vojna o Tek


TekWarObrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.8 out of 10 based on 12 ratings Země: Kanada  / USA  1995 
Trvání: 60 min
Hodnocení: 68%

Žánr: Sci-Fi, Krimi,

Režírujú: William Shatner, Allan Kroeker, George Bloomfield, Allan Eastman, Bruce Pittman, Ken Girotti, Stefan Scaini,


OBSAH

Rok 2045. Z kryogeního vězení je propuštěn Jake Cardigan. Bývalý policista, který přišel o odznak poté, co byl obviněn z trestných činů, které však nespáchal. Odsouzen byl na 15 let, ale po odpykání čtyř roků, tří měsíců a dvaceti sedmi dní byl osvobozen. Krátce po svém propuštění je Jake kontaktován Sidem Gomezem, bývalým kolegou od policie. Sid je nyní v soukromém sektoru, kde pracuje jako vyšetřovatel pro bezpečnostní firmu COSMOS CEO, záhadného majitele Waltera Bascoma. Sid sděluje Jakeovi, že to byl Walter Bascom, kdo zařídil jeho brzké propuštění. Na oplátku po něm požaduje, aby pro jeho firmu pracoval jako vyšetřovatel.
Světem se totiž rozmáhá nová ilegální, vysoce návyková, digitální droga zvaná "Tek". Vyrábí se ve formě mikročipu a má za následek, že uživatele uvede do stavu simulované reality, tzv. matrixového hyperprostoru. Droga může způsobit i smrt. Bascom chce vypátrat výrobce drogy a na oplátku pomůže Jakeovi očistit jeho jméno.
Jakeovy kolegové jsou kromě Sida Gomeze, kterého v pozdějších dílech vystřídá sexy poručice Sam Houstonová, ještě hackerka Nika a kyberpunkeři Cowgirl a Spaz. Jakeovi je v patách vládní agent Shelley Grout. (Zdroj: http://www.serialzone.cz)

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.