Páté oddělení

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

5.9 out of 10 based on 120 ratings Země: Československo  1960 
Trvání: 89 min
Hodnocení: 59%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: Jindřich Polák,

Hudba: Evžen Illín,


OBSAH

Pokud měl v 50. letech vzniknout dobrodružný film, nezbytné bylo politické pozadí zvolených zápletek. Také v Pátém oddělení zápolí "naše" bezpečnostní orgány se zákeřnou imperialistickou špionáží, která chce narušit zdárný hospodářský vývoj a prahne po přísně tajných údajích. Hodlá proto zneužít důvěřivé jedince - jak sliby, tak výhrůžkami. Největší technickou vymožeností je tu krátkovlnná vysílačka. Režisér Jindřich Polák se později proslavil jinými filmy, například Nebeskými jezdci.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

alfatanker: Táí akom píše prozápadný recenzent tzv."zákeřná imperialistická" špionáž naozaj existovala a Západ sa usiloval narušiť kľudný chod našej ekonomiky- boli diverzie, výbuchy vo fabrikách- a nebolo to vymyslené- ako sa Vám mlaDšíM SNAžIA PLATENí PROZáPADNí DEZINFORMáTORI NAHOVORIť- žIAľ- Sú TO ZAPREDANCIA IDú PROTI VLASTNEJ HISTÓRII- SNAžIA SA JU FALšOVVAť... TENTO FILM TO SíCE UKAZUJE AKO FILM- ALE VYCHáDZA ZO SKUTOčNýCH UDALOSTí.
17. 02. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.