Mort de Belle, La

Obrazok
Smrt Belly

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1961 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: Edouard Molinaro,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Stéphane Blanchon je učitel francouzštiny a se svou manželkou žije a pracuje ve Švýcarsku. Do svého domu přijmou manželé do podnájmu mladou Američanku Belle, která ve Švýcarsku studuje. Jednoho večera, když je Stéphane sám doma, je Belle v prvním patře domu uškrcena. Začíná vyšetřování a zdá se, že vinen je Stéphane. Obrací se proti němu veřejné mínění, podezřívá jej i manželka, pouze vyšetřující policista má pochybnosti...
Přestože je Édouard Molinaro dnes znám především jako tvůrce proslulých komedií, nelze opomíjet ani jeho tvůrčí snahy v žánru kriminálních filmů, kterému se věnoval především ve svých začátcích. Psychologicko-kriminální drama LA MORT DE BELLE patří k nejlepším z nich; zásluhu na tom má i kvalitní literární předloha slavného spisovatele Georgese Simeona. Film byl jednou z mála velkých příležitostí pro Jeana Desaillyho, který se jinak objevoval spíše ve vedlejších rolích. Premiéra filmu proběhla v březnu 1961, ale ani v prvních týdnech uvádění se příliš neprosadil. Celkově snímek ve francouzských kinech vidělo málo přes 800.000 lidí a patří mu tak za rok 1961 až 50. pozice v návštěvnosti kin.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.