Onorevole Angelina, L'

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1947 
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,


OBSAH

Římská městská čtvrť Pieralata se stejně jako jiné oblasti v Itálii potýká v poválečné době s řadou problémů. Po povodních dochází k růstu cen na černém trhu a opuštěné domy zabírají spekulanti s nemovitostmi. Práv obyčejných lidí se zastává Angelina Bianchi, která nakonec podlehne pokušení a vstoupí do politiky. Jako poslankyně ale naráží na nezájem a neprůstřelnou hrazdu bohatých podnikatelů, kteří ovládají trh. Její kariéra nakonec netrvá dlouho, když je za napadení policie zatčena. Její propuštění se sice stává morálním vítězstvím, ale Angelina se vrací do pokojného soukromého života.
Film Poslankyně Angelina (L′onorevole Angelina) patřil k výrazným počinům italského poválečného neorealismu režiséra Luigiho Zampy, na scénáři se podílela i představitelka hlavní role, slavná Anna Magnani. Jí nakonec herecký výkon přinesl prestižní ceny na festivalu v Benátkách i od Italského syndikátu filmových novinářů. Film měl v Itálii premiéru v prosinci 1947, následně byl s úspěchem uveden i v jiných zemích. V roce 2008 vyšel v Itálii na DVD.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.