Route de Corinthe, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  / Řecko  / Itálie  1967 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Drama,

Režírujú: Claude Chabrol,


OBSAH

Pokus propašovat do Řecka záhadný černý kufřík zalarmuje odborníky CIA, kteří cítí ohrožení amerického vojenského radaru v oblasti. K akci jsou přizváni agenti Ford a Marston, Ford je vzápětí zavražděn. Z účasti na Fordově vraždě je podezřelá jeho manželka Shanny, která je proto vykázána ze země. Shanny má však rozpracovaný úkol, který musí dokončit...
Slavný režisér Claude Chabrol se po úspěchu svých dvou filmů s tajným agentem Tygrem potřetí vrátil ke špionážnímu filmu. Tentokrát vyšel ze stejnojmenné literární předlohy Claude Ranka, ale zatímco u psychologických filmů si sám psal scénáře, tady se obrátil s žádostí o spolupráci na renomovaného Daniela Boulangera. Chabrol sám nebyl nakonec s filmem spokojen a považuje jej za jeden ze svých nejhorších, mimo jiné proto, že kvůli natáčení v řeckých exteriérech došlo k zásadním zásahům do již hotového scénáře. Kritici navíc vyčetli představitelům hlavních rolí (Jean Seberg, Maurice Ronet) tápání a nejistotu, zda hrají v komedii nebo v dramatu. Standardně kvalitní výkon ale odvedl Michel Bouquet. Francouzská premiéra filmu proběhla 27. října 1967.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.