Nebezpečný vírus

Obrazok
Smrteľný vírus
Nepolapitelný virus
Runaway Virus

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

3.1 out of 10 based on 84 ratings Země: USA  2000 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 31%

Žánr: Thriller,

Režírujú: Jeff Bleckner,

Hudba: Gary Chang,


OBSAH

V malém guatemalském městě se objeví chřipka, která má děsivý průběh a stoprocentní úmrtnost. Vlna onemocnění se šíří velmi rychle a brzy dosáhne rozměrů epidemie. Nemocní lidé krvácejí z nosu, černají jim končetiny a nakonec neodvratně umírají. Místní lékaři nedokáží objevit žádný účinný lék a když se jim nedaří epidemii zastavit, obrátí se s prosbou o pomoc na americké úřady. Případ dostane na starost výzkumný tým vedený doktorkou Jenny Blanchardovou, expertkou na vakcíny, a jejím kolegou z institutu pro kontrolu chorob, doktorem Danielem Rothmanem.
Těm se podaří zjistit, že průběh chřipky připomíná průběh epidemie obávané Španělské chřipky, která vypukla v roce 1918 a když oběhla svět, připsala si na konto přes dvacet milionů obětí. Pro americké lékaře začíná závod s časem, protože si uvědomují, že je jen otázkou času, než se nemoc rozšíří do světa. A to nikdo z nic netuší, že v Los Angeles právě přistává letadlo, na jehož palubě je také Rita, ilegální imigrantka infikovaná smrtícím virem. Veškeré pokusy nemoc zastavit selhávají, a tak se zdá, že jejich jedinou nadějí na objevení účinné protilátky jsou mrtvá těla ruských horníků, mužů, kteří byli pohřbeni do hlubin zamrzlé sibiřské tundry v roce 1918.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.