Last Chapter II: The War Continues, The

Obrazok
Kdo s koho

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6 out of 10 based on 6 ratings Země: Kanada  2003 
Hodnocení: 60%

Žánr: Krimi,

Režírujú: Richard Roy,


OBSAH

V baru Rosse Desbiense v Torontu se scházejí motorkáři, kteří si říkají Ďábelští jezdci. Jeden z nich, Bob Durelle, přichází s nápadem, aby ve městě povolili několik sekcí z nepřáteleného gangu Trojitých šestek, s čímž Ross nesouhlasí. Přichází i seržant Bill Guénette s dalšími policisty ze skupiny pro potírání organizovaného zločinu, kteří motorkáře sledují, aby proti nim získali usvědčující důkazy o kriminální činnosti. V Montréalu mezitím Trojité šestky, které právě slaví dvacáté výročí vzniku, odhlasují otevření deseti nových anglických sekcí v Ontariu. Ani toto rozhodnutí se nelíbí všem.
Policie odhalí vraždu významného latinskoamerického drogového bosse Pabla Duarteho a obává se války drogových gangů. Bob se dostává do konfliktu s Rossem a zároveň se popere s dalším motorkářem, který je na Rossově straně. Bob zakazuje i své ženě Karen, aby se stýkala s Rossovou manželkou Wendy.
Policie zatím chystá zátah na skupinu motorkářů, kteří přijíždějí z Québecu. Silnici přehradí policejními vozy, mezi nimiž jsou rozestavěni policisté. Skupina motorkářů se blíží.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.