Logan's Run

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  1977 
Trvání: 14x60 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Sci-Fi,

Režírujú: Robert Day, Steven Hilliard Stern, Michael O'Herlihy, Paul Krasny, Michael Preece, Curtis Harrington, Nicholas Colasanto,


OBSAH

Ve 23. století žijí lidé v uzavřených městských aglomeracích oddělených od okolního světa. Veškeré dění řídí všemocný počítač. Země prošla atomovým holokaustem. Budoucí společnost se z obav možného přelidnění, při dosažení věku 30 let, zúčastní "Loterie", jejíž hlavní výhrou je další život.
Existují však lidé, kteří se chtějí vyhnout "Loterii" a hledají legendární mystické místo - Svatyni. Jedním z nich je i Logan, 26-letý policista, který dostane od počítače příkaz infiltrovat se mezi tzv. "běžce" a ono tajemné místo nalézt a zničit.
Když jej nalezne zjistí, že Loterie je podvod a žádný další život není. Místo hlídá robot, který zabil před ním jiné "běžce". Logan jej zničí a opouští aglomeraci. V patách je mu však další policista, který má jediný úkol - Logana zabít a zničit důkazy. (Zdroj: http://www.serialzone.cz)

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.