Se tutte le donne del mondo

Obrazok
Kiss the Girls and Make Them Die

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  / USA  1966 
Trvání: 106 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie, Akční,

Režírujú: Henry Levin,

Hudba: Mario Nascimbene,


OBSAH

Tajný agent Kelly je svými nadřízenými orgány vyslán do Brazílie za bohatým průmyslníkem Ardonianem, který ve své luxusní vile v Riu de Janeiro provádí podezřelé pokusy. Ardonian vyvinul nebezpečný virus, s jehož pomocí chce sterilizovat všechny muže a s pomocí unesených žen ukrytých ve svém sídle hodlá vybudovat nové lidské pokolení podle vlastních představ. Nebezpečný vir má být ve vhodný okamžik vystřelen ze satelitu na oběžné dráze a tomu musí agent Kelly zabránit.
V záplavě evropských špionážních filmů ze šedesátých let patří titul POLIB DÍVKY A NECH JE ZEMŘÍT (Se tutte le donne del mondo) k těm povedenějším, což je mimo jiné zásluhou slavného producenta Dina de Laurentiise, který do jeho výroby investoval značné finanční prostředky. Film natočil americký režisér Henry Levin, který měl s velkorysými produkcemi již zkušenosti, z Ameriky ostatně pocházeli i dva hlavní protagonisté, Mike Connors a Dorothy Provine. Další herci byli angažováni z Itálie včetně tehdejších krásek Margaret Lee, Nicoletty Machiavelli nebo Marilu Tolo. Role šíleného magnáta Ardoniana byla na míru ušitá Rafu Vallonovi. Film se natáčel v Riu a Římě. Ačkoliv se podobných filmů v Evropě v té době točilo poměrně hodně, tento titul zdatně konkuroval i slavnému Jamesu Bondovi. Bond byl ostatně hrdinou tématicky podobného pozdějšího filmu MOONRAKER (1979).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.