Big Job, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Velká Británie  1965 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Gerald Thomas,


OBSAH

Napřed práce, potom zábava! Britská komedie o tom, co všechno je trojice nešikovných zlodějíčků ochotna udělat, aby si zasloužila své „poctivě“ ukradené peníze.

Plán „Mozka“ George na přepadení tiché banky na předměstí má jediný nedostatek, avšak celkem podstatný - nic ve skutečnosti nejde tak, jak by mělo. Georgeovi, Bookymu a Dipperovi se s trochou štěstí nakonec banku podaří vyloupit, to už ale mají v patách policii. George ještě ve zmatku stihne strčit tašku s padesáti tisíci do dutiny mohutného stromu, pak už je ale ruka zákona popadne za límec. Za „skoro ozbrojené přepadení“ (použili zapalovač ve tvaru pistole) vyfasují každý patnáct let v káznici. Protože skrýš svého lupu nikomu neprozradili, mají se ve vězení na co těšit.
O patnáct let později jsou volní a hned se hrnou pro peníze. Jenže kdo mohl tušit, že město se za dobu, co bručeli, pořádně rozroste, a pole a sady pohltí nová čtvrť? Vykotlaný strom tu stojí – za zdí policejní stanice. Nezbývá nic jiného než se ubytovat v domě přes ulici a vymyslet, jak se k penězům dostat.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.