Low Down, The

Obrazok
Život v hrsti

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4 out of 10 based on 9 ratings Země: Velká Británie  2000 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 40%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jamie Thraves,


OBSAH

Frankovi je ke třicítce a začíná být značně neklidný. Uvědomuje si, že jeho život se točí pouze kolem práce a kamarádů. Rád by svůj život směřoval jinam, rád by něco změnil...
Skupina londýnských přátel se brodí jednou nohou v apatii, přičemž tou druhou by rádi šplhali vstříc svým ambicím. Umělec Frank (Aidan Gillen) tráví svůj čas kouřením, popíjením a poučováním druhých. Nehodlá dále tolerovat své hlučné sousedy, kteří se živí prodejem drog, a tak se rozhodne koupit si vlastní byt. V realitní agentuře se setkává s Ruby, která mu ukáže, jaké má chabé možnosti. Nedlouho poté začne Frank chodit s Kate a postupně si začne uvědomovat, že on i jeho přátelé se začínají měnit. Mike se najednou začne chovat odpovědně, nejen v práci, ale i v osobním životě – požádá svou přítelkyni o ruku. Jeho kolega John, který chodí vždy a všude pozdě, náhle zvažuje, že změní svou profesi. Frank se mezi nimi cítí jako v pasti, neschopen udělat jakékoli rozhodnutí o svém vlastním životě.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.