Marie-Chantal contre le docteur Kha

Obrazok
Modrý Panter
Marie-Chantal vs. Doctor Kha

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 6 ratings Země: Španělsko  / Francie  / Itálie  / Maroko  1965 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Thriller, Krimi, Akční,

Režírujú: Claude Chabrol,

Hudba: Michel Colombier,


OBSAH

Marie-Chantal cestuje vlakem do Švýcarska, kde hodlá strávit zimní prázdniny u příbuzných. Ve vlaku ji osloví tajný agent Bruno Kerrein, který jí do péče svěří podivný klenot ve tvaru tygra s rubínovýma očima. Zatímco další agenti pronásledují Kerreina, doktor Kha, který na šperk čeká, se dozví, že jej u sebe má Marie-Chantal. Mimořádný zájem špiónů několika zemí o zvláštní klenot vyplývá z toho, že v sobě obsahuje vzácný virus, který by jednomu člověku dal moc nad celým lidstvem. Marie-Chantal se proto ocitá v ohrožení…

Slavný francouzský režisér Claude Chabrol v polovině šedesátých let natočil několik více či méně úspěšných špionážních filmů, díky kterým získal peníze na své další umělecky ambiciózní počiny. Stejně jako v jiných filmech, tak i tady hrála jeho manželka Stéphane Audran, v roli agenta Bruna se objevil Roger Hanin, s nímž Chabrol spolupracoval vícekrát. Titulní roli Marie-Chantal ztvárnila vycházející hvězda Marie Lafôret. Film vznikl v koprodukci Francie, Itálie a Španělska, na produkci se podílelo i Maroko, kde probíhalo natáčení exteriérů. Ve Francii měl film premiéru 25. srpna 1965, ve srovnání s jinými Chabrolovými filmy však nedosáhl takového úspěchu a v kinech jej viděl necelý milión návštěvníků.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.