Dernier atout

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1942 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Jacques Becker,


OBSAH

V blíže neurčeném městě v jižní Americe je v hotelu zavražděn muž. Dva mladí studenti policejní školy jsou pověřeni, aby nezávisle na sobě vyšetřili vraždu, výsledek pak určí, kdo z nich se stane policejním důstojníkem. Vyšetřování přináší řadu dramatických zvratů a nakonec oba abonenti pronásledují nejhledanějšího amerického zločince...
Významný francouzský režisér Jacques Becker pracoval od počátku třicátých let jako asistent režie, spolu s dalšími tvůrci se podílel na filmu ŽIVOT PATŘÍ NÁM (1936). Film POSLEDNÍ TRUMF (1942) byl jeho první samostatnou režií a tímto debutem vstoupil do světa francouzského filmu více než výrazně. Zjevně inspirován americkými filmy stylu „noir“ natočil ve spolupráci s několika scénáristy zajímavě pojatou gangsterku, která byla kvůli německé cenzuře situována do imaginární jihoamerické země. Kromě řady známých mužských protagonistů se v jedné z hlavních rolí objevila ženská hvězda Mireille Balin. Film vznikal na jaře 1942 ve studiích, exteriérové scény byly pořízeny v okolí Nice. Francouzská premiéra proběhla 2. září 1942.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.