Zabou


ZabouObrazok
Zabou
Crack Connection, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 94 ratings Země: Západní Německo  1987 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Drama, Krimi, Akční,

Režírujú: Hajo Gies,


OBSAH

Komisař Schimanski se setkává s nevlastní dcerou, kterou neviděl několik let, a doufá, že si vzájemně pomohou – ona jemu ve vyšetřování obchodu s drogami a on jí pryč z pochybného podniku, kde se živí tancem. Vše se zkomplikuje, když ho dívka dvakrát po sobě přivede do léčky…
Schimanski vzpomíná na svou ženu a nevlastní dcerku. Poté jdou s Tannerem do feťáckého doupěte a tam zatýkají a chytají narkomany – došlo zde k bodnutí mladíka jeho kamarádem, který byl pod vlivem drog. Později hledají jakéhosi prodejce, pana Sandrowského – muže, který byl podle výpovědí také na místě činu, ale podařilo se mu utéct. Toho najdou v kuchyni nočního podniku a Schimanski tu potká i svou nevlastní dceru Conny, ze které už vyrostla mladá žena. Nyní si říká Zabou a pracuje tady. Ta s ním ale odejít nechce, a tak Schimanski s Tannerem a zatčeným Sandrowskim odchází a odjíždí.
Na stanici je Sandrowski obviněn za obchodování s crackem a zatčený mladík, který je ve vedlejší místnosti, je z jeho přítomnosti evidentně rozzuřený. Tvrdí, že Sandrowski vytáhl nůž jako první. Schimanski je přesvědčen, že jsou drogy ukryté někde v kuchyni podniku a vyráží i s Tannerem místo prohledat...
Schimanski najde v dámské šatně v kabelce jedné z dívek drogy – to by mělo stačit k zavření podniku. Při odchodu Schimanski řekne Tannerovi, kdo je Conny a co s ní a její matkou prožil. Když se Schimanski vrací v noci domů, čeká na něj Conny. Horst ji varuje před vedoucím podniku Hoksem a drogami. Conny mu vyřizuje, že Hoks s ním chce prý mluvit. Schimanski za ním tedy vyrazí. Na místě pak zlikviduje dva muže, kteří na něj byli posláni. Třetí ho ale zajme a píchne mu nějakou drogu. Někdo na něj chce svalit právě Hoksovu vraždu!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.