Jeremy

Obrazok
Jeremy
Susan and Jeremy

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.5 out of 10 based on 19 ratings Země: USA  1973 
Trvání: 84 min
Hodnocení: 75%

Žánr: Drama, Romantický,

Režírujú: Arthur Barron,

Hudba: Lee Holdridge,


OBSAH

Patnáctiletý hudebník Jeremy se bezhlavě zamiluje do začínající mladé tanečnice a oba mladí lidé pak spolu objevují Manhattan i jeden druhého.
Dramatem Jeremy z roku 1973 zaznamenal Robby Benson proměnu z herce, jehož typickou rolí jsou chudí mladíci, na skutečnou filmovou hvězdu. Benson zde zosobnil titulní postavu Jeremyho Jonese, patnáctiletého hráče na cello, který se zamiluje do začínají mladé baletky ze stejné střední školy v New Yorku, Susan Rollinsové (Glynnis O’Connor). Jeremy se zpočátku velmi ostýchá, požádá tedy o pomoc zkušenějšího kamaráda Ralpha. Susan si jej zprvu příliš nevšímá, to však trvá jen do chvíle, kdy jej poprvé slyší hrát na cello. Snímek velmi jemným způsobem vykresluje, jak Jeremy postupně získává její srdce, i celkový vývoj jejich vztahu. V jeho vztahu k dívce Jeremyho podporují jeho milující a chápaví rodiče. Formální dekorativní prvky režiséra Arthura Barrona (např. detailní záběry s měnícím se zaostřením, oddalování, přibližování či záběry „uvolněné“ atmosféry) film pevně zasazují do 70. let. Snímek taktéž představoval první z několika společných projektů Robbyho Bensona a Glynnis O’Connor (herecký pár spolu údajně zažil také skutečný milostný románek).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.