Desperate Living

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.4 out of 10 based on 28 ratings Země: USA  1977 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 64%

Žánr: Krimi, Komedie,

Režírujú: John Waters,


OBSAH

Hysterická, paranoidní a hypochondrická žena v domácnosti společně se svou černošskou služebnou s kleptomanskými sklony zabijí pána domu. Tato nehoda dožene nesourodou dvojici k útěku. Uchýlí se v osadě někde v lesích plné dalších desperátů a odpadů civilizované společnosti, které vládne stará, zákeřná a sexuchtivá královna. Ve společném bydlení s lesbickým párem započne transformace hrdinek z naformátovaných civilizačních jednotek na naprosto svobodné avšak amorální kreatury. Komedie pro velmi otrlé diváky plná absurdních, často nechutných, situací, jež (naštěstí) odporují zdravému rozumu.
Zvrácenost a morální úpadek je stěžejním pilířem filmů Johna Waterse, které spolu s dalšími legendami žánru (ROCKY HORROR PICTURE SHOW) položily základ fenoménu „Midnight movies“. Waters do svých filmů obsazuje své oblíbené neherce a každé z jeho děl je plivnutím do tváře „normální“ společnosti.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.