Es muß nicht immer Kaviar sein

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Západní Německo  / Francie  1961 
Trvání: 106 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller,

Režírujú: Georg Marischka, Helmut Käutner, Géza von Radványi,


OBSAH

Druhá světová válka, německý bankéř Thomas Lieven proslulý svým antifašistickým postojem pobývá v Londýně. Do nenáviděného Německa se nechce vrátit, ale když selže podpora jeho obchodních partnerů, zbývá jediná možnost, jak se návratu vyhnout, a sice vstup do tajných služeb. Na oko je německým agentem v Británii, ve skutečnosti se ale stává britským špiónem pracujícím proti Německu.
Předlohou k filmu Nemusí to být vždy kaviár (Es muss nicht immer Kaviar sein) byla stejnojmenná románová předloha slavného spisovatele J. M. Simmela z roku 1960, jejího převodu na filmové plátno se o rok později ujal slavný režisér maďarského původu Géza von Radványi. Ten natočil v roce 1961 i druhý film Tentokrát to musí být kaviár (Diesmal muss es Kaviar sein), vzhledem k náhlému onemocnění von Radványiho se na konečné podobě podíleli také Helmut Käutner a Georg Marischka. Film byl natočen v německo-francouzské koprodukci s mezinárodním obsazením a ve své době zaznamenal značný komerční úspěch.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.