La Bête à l'affût

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1959 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Drama,

Hudba: Maurice Jarre,


OBSAH

Elisabeth Vermont je bohatá mladá vdova a svůj dům poskytla ke konání dražby ve prospěch sirotků z rodin zabitých policistů. Po skončení dobročinné akce je notář Dancret oloupen o výtěžek dražby a do domu paní Vermontové vzápětí vniká uprchlý vězeň Daniel Morane. Na stopě mu je inspektor Guimard, který řeší nejen krádež peněz z dražby, ale i násilnou smrt dozorce ve věznici, odkud Morane uprchl. Morane se snaží paní Vermontovou přesvědčit o své nevině i o justičním omylu, který jej přivedl do vězení. Elisabeth Vermont mu uvěří a v jeho zájmu se pustí do boje s inspektorem Guimardem, brzy v ní ale začnou hlodat pochybnosti, jestli činí správně.
Jako předloha k filmu Zvíře na čekané (La bête à l′affut) posloužil román amerického spisovatele Daye Keene (1904-1969), jehož detektivku Forests of the Night zfilmoval slavný francouzský režisér Pierre Chenal. Ústřední pár vytvořili tehdy oblíbení herci Françoise Arnoul a Henri Vidal, v roli jejich protivníka inspektora Guimarda se zaskvěl Michel Piccoli. Film měl ve Francii premiéru 17. června 1959 a s dosaženou návštěvností jednoho miliónu diváků se zařadil jen mezi průměrně úspěšné tituly té doby.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.