Čo by ste vylepšili?

Čo by ste vylepšili?

Příspěvekod peteruu » ned zář 14, 2014 12:49 pm

Po strašne dlhej dobe sa nám uvolnil čas, a radi by sme spravili na webe nejaké vylepšenia preto by sme vás chceli poprosiť o nápady na vylepšenie.

Z našej strany to sú zatiaľ:
možnosť pridávať odkazy na online sledovanie (len odkazy žiadne iframe podobne)
odstrániť reklamu pre ľudí čo prispievajú na stránku.
pridať watchlisty (ak by bol záujem) t.j. toto som videl, toto si chcem pozrieť,
peteruu

Re: Čo by ste vylepšili?

Příspěvekod Olda54 » ned zář 14, 2014 2:35 pm

I když odstraňování mrtvých linku z Ulozto funguje, měli by jste zapracovat i na odstranění mrtvých linku z jiných serveru. Měli by jste je zmapovat - protože jich je dost a linky, které někdo delší dobu nestahuje jsou mazány ( včetně vynucené likvidace ) již to dělá Webshare, Datoit i další. Také zvážit aktualizace obrázku, zda by nešlo udělat přímo u Vás nějaké úložiště, když spolupráce i typ obr. z CSFD není 100procentní. :PA
Olda54

Příspěvekod peteruu » ned zář 14, 2014 3:23 pm

ok, díky za tipy, opravili sme nacitavanie obrazkov (obrazky sa aj predtym ukladali u nas)
peteruu

Příspěvekod Olda54 » ned zář 14, 2014 6:42 pm

peteruu píše:ok, díky za tipy, opravili sme nacitavanie obrazkov (obrazky sa aj predtym ukladali u nas)

Nevím zda mám smazat "cache", aby se to projevilo ?? :PA
Snad se něco opravilo, ale já namátkově našel tři filmy:
http://www.movie-download.cz/film/337832-swelter
http://www.movie-download.cz/film/33767 ... alit-holku
http://www.movie-download.cz/film/37764 ... les-reborn
a i když na CSFD mají tituly obr. tak zde ne. Proto jsem měl na mysli tu možnost, že by oprávněné osoby mohly z CSFD či jinud stáhnout obrázek do svého PC a následovně jej uložit na místo Vámi určené "ručně" a pak nějakým odkazem jej vložit na stránku filmu ?? :PA
Olda54

Příspěvekod peteruu » ned zář 14, 2014 6:53 pm

Bohužiaľ zatiaľ sme dosť prepojený na csfd čo sa tohto týka a nechcem to moc meniť. Ale všetkým užívateľom s hodnosťou 7 (hodnosť je podľa nahrávania prípadne výnimočne môžem udeliť aj ja) môžu pri profile filmu updatovať celý film, pod názvom filmu je tlačidlo update ktoré stačí stlačiť a film sa updatuje prosím používajte ho z rozvahou (max 10 filmov za minútu) ak sa totiž bude často klikať daný update csfd blokne update filmov, a zas to nebude aj celý deň fungovať.
peteruu

Příspěvekod Olda54 » ned zář 14, 2014 7:07 pm

Ano to vím, i když o tom omezení na deset filmů jsem nevěděl. Jenže i když se snažím tak doplňování obrázku nefunguje. Za ty měsíce se mi to podařilo snad 5x. :PA Update celého filmu funguje, ale obr. se někdy nenačtou. Ani když chci jen přidat dle nabídky jen obrázky .... :DA
Olda54

Příspěvekod mirko70 » ned zář 14, 2014 11:29 pm

Srdečne zdravím....

Ked si prezerám nejaký profil filmu,uvítal by som generovanie tipov ako napr.Mohlo by sa páčiť alebo Podobné tituly trebárz na základe rovnakých Tagov

Skôr ako pridávanie linkov,ktoré mnohokrát ako mrtve treba pracne vymazávať by som skôr privítal tlačidlo jednotlivých serverov,ktoré by automaticky presmerovali na ,,search+ daný Tag(názov titulu). prípadné špecifické otázky na dohľadávanie titulov či titulkov by návštevník mohol položiť vo forume-Takto by sa mohla aj zvýšiť návštevnosť.

Ďakujem..
Dať niekomu slobodu znamená vzdať sa možnosti ovládať ho
mirko70

Příspěvekod peteruu » pon zář 15, 2014 10:12 am

Olda práve včera sme to opravili nevedeli sme že tam je chyba v nacitavani obrazkov... aj sme to testovali snad na 10 filmoch fungovalo to občas toblo treba ťuknúť tlačidlo update pri profile filmu 2 krát.

Mirko - servery na search môžeme pridať s tým nie je problém stačí vymenovať zopár čo sa využívajú ( čo my vidíme tak webshare.cz edisk.cz)
čo sa týka tých podobných neviem aká je vaša predstava podobných (napr. csfd to pracne ručne priradí k filmom ale myslím si že to aj tak nie je ono) teoreticky by sme mohli spraviť nejaké špeciálne zobrazenie podobných filmo na základe žánru kvality možno filmy od daných hercov čo tam hrajú...

prípadné špecifické otázky na dohľadávanie titulov či titulkov by návštevník mohol položiť vo forume-Takto by sa mohla aj zvýšiť návštevnosť.
toto sme asi nepochopili resp. nevieme čo tým presne myslíte môžete to rozpísať...
peteruu

Příspěvekod mirko70 » pon zář 15, 2014 10:59 pm

peteruu píše:Mirko - servery na search môžeme pridať s tým nie je problém stačí vymenovať zopár čo sa využívajú ( čo my vidíme tak webshare.cz edisk.cz)
čo sa týka tých podobných neviem aká je vaša predstava podobných (napr. csfd to pracne ručne priradí k filmom ale myslím si že to aj tak nie je ono) teoreticky by sme mohli spraviť nejaké špeciálne zobrazenie podobných filmo na základe žánru kvality možno filmy od daných hercov čo tam hrajú...

prípadné špecifické otázky na dohľadávanie titulov či titulkov by návštevník mohol položiť vo forume-Takto by sa mohla aj zvýšiť návštevnosť.
toto sme asi nepochopili resp. nevieme čo tým presne myslíte môžete to rozpísať...

zopár serverov: eDisk,eSoubory,EuroShare,FastShare,Ulozto,Webshare,Sdílej.cz,prípadne MultiShare.

k špecifickým otázkam...no možno som to rozpísal troška zložito :) Iba toľko,že pokiaľ návštevníkovi nebude stačiť výsledok v search hľadaní,určite sa obráti svojou otázkou vo fore

moja predstava ,,podobných,, je jednoduchá...stačí podľa žánrového zaradenia...skrátka,ked niekto pozerá nejakú komédiu,ponúkne mu zopár tipov z komédii.
mirko70

Příspěvekod mirko70 » ned zář 21, 2014 12:26 pm

Ešte ma napadla jedna vec...Dneska som si vyskúšal použiť Vyskouším štestí na uložto pre rozprávku Jak se budí princezny..Search je nastavený na slovenský preklad s koncovkou -é čo je veľmi zle,lebo danú rozprávku nenašiel..Doporučujem teda používať české názvy.
mirko70