Menno's Mind

Obrazok
Mennovo svědomí
Power.com

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  1997 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Sci-Fi,

Hudba: Christopher Franke,


OBSAH

Prezidentský kandidát chce ovlivnit volby s pomocí technologie na implantování lidských myšlenek. Jeho plány musí překazit počítačový expert Menno.
V daleké budoucnosti mají "vůdci národa" k dispozici technologie umožňující "čistit" lidem paměť nebo naopak implantovat myšlenky i zážitky. Trest pro zločince tak může být násobený - jistý Jore Norwell byl právě soudním tribunálem pod vedením ministra bezpečnosti (a kandidáta na prezidenta) Fellixe Mediny odsouzen k trojnásobnému trestu smrti. Medina tak může v médiích rozjet další kampaň, která má národ přesvědčit, že právě on jediný dokáže lidem zajistit bezpečnost a zářivou budoucnost.Počítačový expert Menno, zaměstnaný na Medinově ministerstvu, má ale na věc jiný názor. Dobře zná úskalí Systému, který je snadno zneužitelný. A když se svým kolegou Simonem zjistí, že se do Systému dostávají neznámé a upravené soubory, rozhodne se přijít věci na kloub. Zatímco Menno jen něco tuší, v podzemí působící opozice si je naprosto jistá. Od jejího vůdce dostává superdisk s důkazy usvědčujícími Medinu. Menno se tak ocitá na rozcestí - bojovat s mocným Medinou se jeví jako sebevražda, ale co se stane, když tento chorobně ctižádostivý šílenec ve volbách zvítězí?

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.