O.C. California

Obrazok
O.C.
O.C., The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.6 out of 10 based on 10103 ratings Země: USA  2003 
Trvání: 92x43 min
Hodnocení: 56%

Žánr: Komedie, Romantický, Drama,

Režírujú: Robert Duncan McNeill, Roxann Dawson, Doug Liman, Lesli Linka Glatter, Michael Lange, Rodman Flender, Helen Shaver, Steven Robman, Ian Toynton, Daniel Attias, Tony Wharmby, Lev L. Spiro, Tate Donovan, Jesús Salvador Treviño, Keith Samples, Sanford Bookstaver, Patrick R. Norris, Norman Buckley, Michael Fresco, James Marshall, Sandy Smolan, David Barrett, John Stephens,

Hudba: Richard Marvin, Christopher Tyng,


OBSAH

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.