Pepe

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.2 out of 10 based on 8 ratings Země: Mexiko  / USA  1960 
Trvání: 195 min
Hodnocení: 82%

Žánr: Muzikál, Komedie,

Režírujú: George Sidney,


OBSAH

Pepe. To jsem já. Narodil jsem se a celý život jsem prožil v Mexiku. Se svým koněm Donem Juanem jsme se stali miláčky davů. V koridě jsem dokonce tahal býka za ocas, a s jakým ohlasem (myslím u těch diváků, ne u toho býka)! Pak se ale na nás přijel podívat jeden americký režisér, Ted Holt se jmenoval. Po představení jen kývl prstem, a odvezl si Dona Juana s sebou do Hollywoodu. A tak jsem se vydal za ním. V kapse ani peso, stopem jsem dojel až před bránu velkého filmového studia. A tam byl Ted Holt. Přijal mě do služby jako ošetřovatele mého koně, a možná trochu i jako maskota. Potřeboval peníze, aby mohl rozjet natáčení nového filmu. Chtěl je vydělat v kasinech Las Vegas, ale nevyhrál tu ani cent. Jel jsem za ním, a ty pány z kasina, s pomocí svého talismanu pro štěstí, zruinoval. Ted Holt právě točí svůj film, a já jsem jeho producent. Olé, Pepe, to jsem já.
Režisér George Sidney obsadil do titulní role muzikálové komedie PEPE oblíbeného mexického umělce Cantinflase, kromě něj se tu v drobných epizodních rolích představila celá řada populárních hollywoodských herců či zpěváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.