Lady from the Sea, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1974 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,


OBSAH

Televizní adaptace hry dramatika Henrika Ibsena z produkce BBC se odehrává v domě venkovského lékaře, nedaleko soutoku fjordu s mořem.
Poté, co dr. Wangel ovdověl, přivedl své starší dceři Bolettě a mladší Hildě do domu novou matku, Ellidu. Žena, jen o něco starší než její čerstvě vyvdané děti, snáší vyrovnaně život po boku sice laskavého, ale cestováním často zaneprázdněného venkovského lékaře. Má rozkošný dům, obrovskou zahradu, hory za humny a milované moře nadosah, dr. Wangel přesto cítí, že jeho žena se duševně kamsi ztrácí. Pozve proto na návštěvu přítele Arnholma, někdejšího učitele dnes již téměř dospělé Boletty, aby se s ním poradil. Stárnoucí Arnholm, který si od pozvání slibuje možné námluvy doktorovy dcery, s návštěvou ochotně souhlasí. Nikdo netuší, že Ellidu i po osmi letech v manželství stále trápí vzpomínky na muže, kterého kdysi vášnivě milovala.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.