Boj o život

Obrazok
Boj o život
Fight for Life

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.2 out of 10 based on 17 ratings Země: USA  1987 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 52%

Žánr: Drama,

Režírujú: Elliot Silverstein,

Hudba: Laurence Rosenthal,


OBSAH

Šestiletá dcera Bernarda a Shirley má silnou epilepsii. Nadějí by mohl být nový lék, který byl povolen zatím jen v Anglii.

Ve svém televizním debutu ztvárnil Jerry Lewis doktora Abramse, očního lékaře z Ohia, jehož milovaná šestiletá dcera (Jaclyn Bernstein) začne trpět vzácnou formou epilepsie. Tradiční způsoby, jak její záchvaty udržet pod kontrolou, selhávají, což má značný dopad na Abramsovo manželství (jeho manželku ztělesnila Patty Duke Astin). Manželé se později dozvídají o nepříliš známém léku, valporátu sodném, který dokázal pomoci epileptikům v Británii. Daný lék ovšem zatím nebyl schválen k použití ve Spojených státech, Abramsovi proto tím, že se snaží pomoci své dceři od bolesti, vlastně porušují zákon. Obrátí se i na média, aby na federální úřad vyvinuli co největší tlak. Jádro scénáře Scotta Nisora a Toma Nesiho, který vychází ze skutečných událostí, pak tvoří kauza, která následuje. Jerry Lewis ve snímku exceluje v neobvyklé dramatické roli; v roli objevitele zázračného léku se pak objevuje Barry Morse.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.