April Morning

Obrazok
Dubnové ráno

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

5.9 out of 10 based on 19 ratings Země: USA  1988 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 59%

Žánr: Drama,

Režírujú: Delbert Mann,


OBSAH

Adaptace románu o chlapci, dospívajícím v předvečer americké revoluce, kdy se v bitvách u Lexingtonu a Concordu kolonisté utkali s britským vojskem.

Ráno, o němž hovoří název tohoto televizního dramatu, je ráno 19. dubna 1775. V tento den byla vypálena „rána, kterou slyšel celý svět“ a začala americká revoluce. Spisovatel Howard Fast (autor knihy, z níž film vychází) se poněkud odchyluje od známých historických událostí a tvrdí, že bitvy mezi kolonisty a britskými jednotkami, k níž došlo u Lexingtonu a Concordu v Massachusetts, vyvolal nadšený americký vlastenec Solomon Chandler (Rip Torn). Později Chandler řídil partyzánské nájezdy proti Britům, při nichž se filmu objeví hlavní postava filmu, patnáctiletý Adam Cooper (Chad Lowe). Ve snímku, který byl poprvé uveden 24. dubna 1988 v rámci speciálu Hallmark Hall of Fame, dále hrají Tommy Lee Jones, Robert Urich a Susan Blakely.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.