Of Human Bondage

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Velká Británie  1964 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Ken Hughes, Bryan Forbes,

Hudba: Ron Goodwin,


OBSAH

Poté, co Philip Carey (Laurence Harvey) neuspěje na studiích umění v Paříži, kde je mu učiteli vytýkán nedostatek talentu, vrátí se do Londýna studovat medicínu. Tady potká v jednom z barů Mildred (Kim Novak), půvabnou servírku, na kterou si pomýšlí jeho spolužák Mathews. Nesmělý Philip, kterého jeho hendikep kratší nohy pronásleduje celý život, se do dívky zamiluje. Zrovna, když se vztah rozvíjí a Philip Mildred nabídne sňatek, dívka ho zdrtí informací, že se za několik dní hodlá provdat za jiného muže. Zhrzený Philip nalezne útěchu v náručí postarší renomované spisovatelky, stále však miluje Mildred a z nedostatku soustředění propadne u závěrečných zkoušek. Když se dívka po čase objeví, bez manžela a těhotná, Philip za sebou poněkolikáté spálí všechny mosty a nabídne jí zajištění. Mildred však znovu selže.

V pořadí již třetí filmovou adaptaci částečně autobiografického románu Williama Somerset Maughama natočil známý britský režisér Ken Hughes za přispění Henry Hathawaye a herce a režiséra Bryana Forbese, jenž k filmu napsal i scénář.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.