Invisibles

Obrazok
Neviditelní
Invisibles

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

7.6 out of 10 based on 14 ratings Země: Španělsko  2007 
Trvání: 106 min
Hodnocení: 76%

Žánr: Drama, Dokumentární,

Režírujú: Wim Wenders, Isabel Coixet, Mariano Barroso, Fernando León de Aranoa,


OBSAH

Jsou daleko, jsou tiší, jsou neviditelní. Ale existují a potřebují pomoc. Unikátní projekt organizace Lékaři bez hranic. Produkce: Javier Bardem. Režie: Mariano Barroso, Isabel Coixet, Javier Corcuera, Fernando León De Aranoa a Wim Wenders.

Javier Bardem je v současnosti asi nejznámějším španělským hercem, který má spoustu fanynek a obdivovatelů. V našich kinech ho můžeme vidět třeba v nejnovější komedii Woodyho Allena. Podílel se i na celovečerním filmu Neviditelní, nikoli ovšem jako herec. Jedná se totiž o seskupení pětidokumentů, které Bardem zajišťoval jako producent a které natočila pětice svtoznámých režisérů: Mariano Barroso, Isabel Coixetová, Javier Corcuera, Fernando Leon de Aranoa a Wim Wenders. Celý projekt vznikl na pomoc mezinárodní organizaci Lékaři bez hranic, která pomáhá zajistit základní zdravotní péči v zemích třetího světa. "Neviditelní" - pět příběhů konkrétních lidí - nám pomohou pochopit smysl existence této organizace. Pět světových režisérů zpracovalo tyto příběhy tak, že na ně nelze zapomenout.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.