Magic Christian, The

Obrazok
Kouzelný Kristián

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.4 out of 10 based on 168 ratings Země: Velká Británie  1969 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 74%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Joseph McGrath,

Hudba: Ken Thorne,


OBSAH

Excentrický miliardář Guy Grand (Peter Sellers) jednoho rána, seznaje, že mu stále schází mužský potomek, adpotuje náhodně vybraného bezdomovce (Ringo Starr), který se tím okamžikem stává Youngmanem Grandem. Následně si ve dvojici začnou dělat legraci z lidí poněkud svérázným způsobem - "každý má svoji cenu", jen jde o to přijít na to jakou. A tak policista s vidinou tučného výdělku sní pokutu, původně určenou Guyi Grandovi či si za patřičný obnos před očima zděšeného ředitele aukční síně odstřihne nos z obrazu Rembrandta. Peníze zmůžou cokoliv.

Tato britská komedie (s těžkým nádechem satiry všech možných lidských nectností) vznikla ze spolupráce Petra Sellerse a části (budoucích) Monty Pythonů (ve filmu potkáme Johna Cleese a Grahama Chapmana). Ve filmu zazní hudba z pera Paula McCartneyho (a kromě titulního Ringo Starra se tu objeví i John Lennon s Yoko Ono). Krom nich můžeme v různých drobných rolích potkat např. Christophera Leeho, Rachel Welch či Romana Polanskeho.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.