Horizont udalosti


Event HorizonObrazok
Horizont události

    
Celkové hodnotenie

7.0/10 (2 hlasů)

7.1 out of 10 based on 10019 ratings Země: Velká Británie  / USA  1997 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 71%

Žánr: Mysteriózní, Thriller, Sci-Fi, Horor,

Režírujú: Paul W.S. Anderson,

Hudba: Michael Kamen,


OBSAH

V roce 2040 se vydala moderní kosmická loď Horizont události prozkoumat hranice naší sluneční soustavy. Za planetou Neptun zmizela beze stopy. Po sedmi letech však opět vydala signál ze kterého se podařilo vyluštit dvě slova, která zněla jako "spaste mě...", nebo jako "spaste se...". Na průzkumně - záchranou misi se vydává kosmická loď Louis and Clarke vedená kapitánem Millerem (Laurence Fishburne). Na palubu je přibrán i konstruktér Horizontu události dr. Weir (Sam Neill), který však posádce nepodává moc přesvědčivé vysvětlení o původu a stavbě lodi. Po příletu k lodi se začnou dít podivné věci z nichž první je, že při ofocení lodi bioscanerem se celá loď ukáže jako biologicky aktivní. Brzy posádku čeká hrůzné zjištění, kde loď celých sedm let pobývala. Tam, kde končí lidský rozum a začínají už jenom paranoidní dohady...

Celkový vzhled filmu pokazili producenti, kteří vzali režisérovu verzi a dosti silným střihem filmu uškodili. Režisér slíbil vydání režisérského sestřihu, kterého jsme se však zatím ještě nedočkali.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

oObfu: Herecké osazení dobré. Začátek nadupaný. Soundtrack dobrý. Efekty / kulisy / prostředí dost dobré. Nápad zápletky skvělý - na můj vkus jen moc přísný, celkem mi to přijde nábožensky nasáklé takže to ztratilo tu univerzálnost představy, co to vlastně je zlo, peklo, pure evil. Ono se to asi váže subjektivně. Film mi předal pointu/informaci.
17. 02. 2014 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.