New Kind of Love, A

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  1963 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Romantický, Komedie,

Režírujú: Melville Shavelson,

Hudba: Leith Stevens,


OBSAH

Módní návrhářka s téměř fotografickou pamětí Samantha Blake (Joanne Woodward) vytváří pro svého šéfa, oděvního magnáta Joe Bergnera (George Tobias), dokonalé napodobeniny modelů, jež předešlé noci odkoukala z výloh těch nejdražších newyorkských butiků. Bergner – to je totiž značka elegantního, ale levně a hlavně masově prodávaného zboží. Steve Sherman (Paul Newman) si jako novinář žije na vysoké noze, jeho intuitivní články sklízí jeden úspěch za druhým. Pokud ovšem Steve zrovna má čas na psaní, je totiž úplně posedlý pohlednými ženami a kvůli té poslední dokonce nestihl uzávěrku svojí rubriky. Majitel novin Bertram Chalmers (Robert F. Simon) by se Stevea rád na nějaký ten čas zbavil, zvláště po zjištění, že poslední Stevovou milenkou byla jeho manželka Hannah. Vyhodit Stevea ale nemůže a tak ho za trest pošle pracovat na filiálku firmy do Paříže. Přesně tam se chystá také pan Bergner se svými návrhářkami, aby ve městě módy načerpal novou inspiraci pro své dokonalé plagiáty. Samantha a Steve se potkají na palubě letadla, kde on si ji splete s mužem, a pak ještě znovu v Paříži, kde zase ona s pozměněnou image předstírá, že je luxusní prostitutka.
Úvodní píseň „You Brought a New Kind of Love to Me“ nenazpíval nikdo jiný než slavný Frank Sinatra, skladba se posléze stala velkým světovým hitem.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.