Silver Chalice, The

Obrazok
Stříbrný kalich

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.7 out of 10 based on 39 ratings Země: USA  1954 
Trvání: 142 min
Hodnocení: 57%

Žánr: Romantický, Drama,

Režírujú: Victor Saville,

Hudba: Franz Waxman,


OBSAH

Někteří kritikové o devětadvacetileté hvězdě tohoto filmu říkali, že vypadá jako Marlon Brando. Bylo to ale srovnání, které mělo vzít brzy za své, protože Paul Newman záhy oslnil svým osobitým pronikavým talentem. Na plátně debutoval v biblické sáze ve stylu Quo vadis či Roucha, situované do Říma v období raného křesťanství, jejímž hrdinou je nešťastný sochař, prodaný do otroctví a váhající mezi zbožňující manželkou (Pier Angeli) a rafinovanou svůdkyní (Virginia Mayo) – a také ohrožovaný ve své práci mocichtivým kouzelníkem (Jack Palance), jež chce zničit křesťanství a stát se novým Mesiášem. Ve Stříbrném kalichu hrají i Lorne Greene, E.G. Marshall a blonďatá Natalie Wood, srdcem filmu je ovšem Newman. Jak správně předpověděl režisér Victor Saville: “Tohoto mladého muže čekají velké věci.”

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

hellonl: DVD-rip je z ulozto.cz vymazany. Jak je mozne, ze AVI s ruskymi titulkami nevymazu ale so slovenskymi alebo ceskymi DVD-rip je skoro vzdy vymazany?
27. 03. 2014 reagovat
jan.skrivan: Uvidíme časem, jestli to bude trvalý trend na ulozto nebo náhoda. Zda souvisí s posledními zprávami, že chce server provozovat oficiální videopůjčovnu. Podle csfd film vyšel u nás na dvd, tak proto důvod na výmaz souboru ?
(reakce na) 28. 03. 2014 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.