62nd Primetime Emmy Awards, The

Obrazok
62. Emmy Awards

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.5 out of 10 based on 74 ratings Země: USA  2010 
Trvání: 120 min
Hodnocení: 65%

Žánr: Publicistický,


OBSAH

Letošní 62. ročník slavnostního předávání prestižních televizních cen Emmy, které byly poprvé uděleny v roce 1949, se odehraje 29. srpna. Významnou událost, která se koná opět v divadle Nokia v kalifornském Los Angeles, můžete sledovat na HBO.

Poprvé byly prestižní televizní ceny Emmy předány v roce 1949. Udělují je dvě neziskové organizace - Akademie televizních umění a věd (ATAS) a Národní akademie televizních umění a věd (NATAS), přičemž ATAS dohlíží na programy vysílané od 18 hod. do 2 hod. a NATAS na pořady vysílané ve dne - sport, zprávy a dokumenty. Jednotlivé kategorie se týkají těchto pořadů, dále výkonných umělců, režisérů, scénáristů ale také technických pracovníků, jako jsou kostyméři, střihači, zvukaři ad. Zatímco aktivní členové obou organizací mohou nominovat jednotlivé programy, nominace ve speciálních kategoriích navrhují pouze ti, kteří sami dotyčnou profesi vykonávají - tedy herce nominují pouze herci, režiséry pouze režiséři atd. Ve většině kategorií pak vítěze volí porota, která musí předem shlédnout všechny nominované pořady. Letošní 62. ročník slavnostního předávání cen Emmy se odehraje 29. srpna opět v divadle Nokia v kalifornském Los Angeles a můžete ho sledovat právě na HBO.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.