Richiamo del lupo, Il

Obrazok
Volání vlků

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.2 out of 10 based on 5 ratings Země: Itálie  / Španělsko  1975 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 72%

Žánr: Dobrodružný,

Režírujú: Gianfranco Baldanello,

Hudba: Stelvio Cipriani,


OBSAH

Legenda indiánů kmene Yeeht hovoří o zdivočelém psu, který se díky svoji odvaze a síle stal vůdcem vlčí smečky. Neustále útočí na lidi, takže to vypadá jako pomsta za něco, co jim nemůže zapomenout. Krása dalekého severu tvoří prostředí romantického příběhu zlatokopů, kteří se vydávají do dřevěného, rychle se rozrůstajícího městečka Dawson City rozprostírajícího se na březích řeky Yucon. Zasněžené pláně severní Aljašky skýtají poutníkům útrapy v podobě mrazivých dní a nocí, kdy musejí svádět urputný boj s přírodou, nepřátelskými kmeny indiánů a smečkami vlků. Často se jedná o nerovný boj.
Malý Jim se svoji sestrou Mary zůstávají osamoceni v nehostinných aljašských horách. Paradoxem je, že jejich ochráncem se stává zdivočelý kazašský ovčák, Jimem pojmenovaný Buck. Máte-li slabost pro poutavé příběhy o krušném životě zlatokopů z pera Jacka Londona a rádi se necháte dojmout silou přátelského pouta člověka a němé tváře uprostřed nespoutané divočiny, pak pro vás tento snímek nebude pouhou všední záležitostí.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.