Nervous Ticks

Obrazok
Tikot

    
Celkové hodnotenie

5.0/10 (1 hlas)

4.4 out of 10 based on 18 ratings Země: USA  1992 
Trvání: 91 min
Hodnocení: 44%

Žánr: Romantický, Komedie,

Režírujú: Rocky Lang,


OBSAH

Za devadesát minut se dá stihnout ledacos, ale to, co chce York Daley zvládnout do odletu svého letadla, je skutečně velká porce. Opravdové peklo provázené zrychleným tikotem se rozpoutá v bláznivé komedii režiséra Rockyho Langa

Zaměstnanec letecké společnosti Grandview Airlines York Daley je člověk, který se striktně řídí plány, a proto nemá času nazbyt. A právě teď má navíc dost napilno - už za hodinu a půl totiž letí letadlo, které by ho mělo společně s jeho vdanou dívkou dopravit přímo k novému životu v Riu de Janeiru. Všechno ale jako by se proti němu spiklo. V jeho sprše se z neznámých důvodů cachtají cizí lesbičky, okolo krouží tajemný pan Cole, kdosi pase po jeho kufříku, sem tam se na dostřel mihnou nějací ti zabijáci, jeho manželka bloudí kdovíkde a milenka dělá psí kusy, jen aby nějak uchlácholila svého právem žárlivého manžela. Z něčeho takového by se rozbušilo srdce asi každému. A pak zde máme ještě soutěž jedné komerční radiostanice, ze které by si York Daley moc rád odnesl jackpot v podobě jednoho sta tisíc dolarů. Opravdové peklo provázené zrychleným tikotem se rozpoutá v bláznivé komedii režiséra Rockyho Langa.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.