Assassination Bureau, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.1 out of 10 based on 7 ratings Země: Velká Británie  1969 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 71%

Žánr: Krimi, Komedie, Dobrodružný, Akční,

Režírujú: Basil Dearden,

Hudba: Ron Grainer,


OBSAH

Vítejte v kanceláři pro atentáty na významné ale i celkem bezvýznamné potentáty. Naše organizace je vám plně k dispozici už po několik generací, nezabíjíme pro zisk, ale vždy jen ze zásady…

V době, kdy ženy ještě nepracovaly na společensky významných postech, například jako novinářky, se objevila jedna s pořádnou kuráží. Investigativní reportérka Sonya Winter (Diana Rigg) nabízí prestižnímu deníku senzaci - odhalí tajemná úmrtí, jež byly dopředu popsány v médiích. Šéf vydavatelského koncernu Lord Bostwick (Telly Savalas) si spokojeně mne ruce a s nabídkou Sonyi nadšeně souhlasí. Dívka se s žádostí o provedení vraždy vydává do sídla tajemné organizace The Assassination Bureau, v jejímž čele stojí, s ruskými kořeny ale anglickým vzděláním - Ivan Dragomiloff (Oliver Reed). Zásadový Ivan přijme nejprve zakázku a dívka až poté vysloví jméno oběti - jeho jméno! Při zasedání rady Dragomiloff nabízí - jeho život nebo životy všech ostatních. Sonya netuší, že Ivanovým zástupcem, který by se tak rád dostal do čela kanceláře, je… - Lord Bostwick!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.