Jason's Lyric

Obrazok
Jason a Lyric

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.6 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  1994 
Trvání: 119 min
Hodnocení: 56%

Žánr: Drama, Krimi,


OBSAH

Dva mladí lidé z chudinské čtvrti hledají lásku, oba musejí čelit osobním problémům a při navazování vztahů jsou velmi ostražití. Jason nemůže uniknout vzpomínkám na smrt otce a cítí se zodpovědný za násilnické sklony svého bratra. Lyric je tvrdá a vášnivá, ale nechce už plýtvat svou láskou pro druhé, když svět kolem ní je plný násilí. Spolu se učí bojovat se strachem i vinou a sní o lepším životě.

V tomto dramatu, odehrávajícím se na drsném předměstí Houstonu, se dva bratři snaží vyrovnat se s rodinnou tragédií, které se jako děti účastnili, a nyní jsou postaveni proti sobě. Jason a Joshua jsou zcela odlišní. Jason je ambiciózní mladý prodavač televizí a povahově je čestný a nezkažený. Joshua je naopak narkoman bez cíle, jehož druhým domovem je vězení, a jako takový je černou ovcí rodiny. Jejich otec Maddog byl zahořklý a zmrzačený veterán z Vietnamu, k jehož zálibám patřilo bít vlastní ženu Glorii. Ta již jeho násilnosti dále nechtěla snášet, navíc před ním chtěla také ochránit své syny, a vyhodila jej proto z domu. V následné potyčce jeden z bratrů Maddoga zastřelil. Jason je zamilovaný do temperamentní servírky jménem Lyric a zatímco se jí dvoří, plánuje jeho bratr se svými kumpány bankovní loupež. Na konci snímku jsou oba bratři nuceni se jednou provždy vypořádat se svou minulostí, bohužel se tak ale stane v divoké přestřelce…

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.