Zločin v exprese


Compartiment tueursObrazok
Zločin v expresu
Compartiment tueurs

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.4 out of 10 based on 35 ratings Země: Francie  1965 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 84%

Žánr: Thriller, Mysteriózní,

Režírujú: Costa-Gavras,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

V lůžkovém oddělení nočního expresu Marseille-Paříž učiní černý pasažér Daniel hrůzný objev - jeden ze spolucestujících byl zavražděn. Inspektor Grazziani brzy dojde k závěru, že vrah chce zřejmě povraždit všechny cestující, kteří byli v době zločinu ve stejném oddělení jako jeho první oběť. Podle románu Sebastiena Japrisota.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: Máš pravdu. Správně by zde měl být tento odkaz http://www.csfd.cz/film/343202-tueurs-fous-les/ ale zde jsem ho nenašel, asi je to někomu jedno ???
28. 10. 2013 reagovat
jan.skrivan: http://www.youtube.com/watch?v=O_oknTYAwmA - nejde mi přiřadit link
28. 10. 2013 reagovat
Olda54: Nejde ? Patrně přidávání linku na YouTube není správci stránek povoleno. I vzhledem ke kvalitě. Kdyby šlo o HD tak doporučuji z YouTube stáhnout ( příp.provést konverzi) a uložit na Uložto či jinam a pak přidat link sem.
28. 10. 2013 reagovat
Olda54: Ano v minulosti byly přidávány odkazy na YouTube, ale jak jsem psal tak vzhledem ke kvalitě a dalším důvodům - jako je ten, že film lze přímo shlédnout na YouTube to bylo skončeno. Pokud tam však najdeš nějaký film, který chceš doporučit .... tak je zde přece forum. Založ si nějaké vlákno ( nebo využij ty co tam jsou ) a můžeš odkazy přidávat. Už i tato naše diskuze by se měla odehrávat spíše tam, protože zde by měla být diskuze ke konkretnímu filmu.
28. 10. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.