Model by Day

Obrazok
Lady X

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

3.6 out of 10 based on 36 ratings Země: Kanada  / USA  1994 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 36%

Žánr: Thriller, Akční,

Režírujú: Christian Duguay,


OBSAH

Modelka Lex odmítá jen bezradně přihlížet, jak někdo přepadává ve městě ženy. V momentě, kdy se stane obětí i její spolubydlící, se rozhodne vzít věc do svých rukou.
Modelka Lex právě fotí zakázku, když jí volají, že její spolubydlící Jaen byla přepadena. Lex chodí na lekce bojového umění, kde se naučila, jak se bránit, i to, jak ovládat svůj hněv. Rozhodne se zajít za poručíkem Eddiem Walkerem, který vyšetřuje Jaenino přepadení, a přesvědčit ho, aby se více snažil. Přemýšlí nad událostmi posledních dnů a rozhodne se vzít zákon do svých rukou. Použije kožený převlek a vydá se do ulic bojovat s násilím. Nemusí hledat dlouho a má možnost pomoci oběti přepadení. V tisku i v televizi se nemluví o ničem jiném, než o jejím nočním zásahu. Občané města jsou nadšeni, ale policii se její jednání nelíbí. Jaen se vrací z nemocnice domů a Lex ji přemluví k večernímu posezení a tanci s přáteli. Nepohodnou se ale s majitelem klubu a odcházejí. Lex opět vyrazí do ulic bránit bezbranné lidi. Poručík Walker pro ni ráno přijde, protože majitele klubu našli mrtvého a z vraždy podezřívají Lex. Musí ji propustit, ale Walker se rozhodne přijít věci na kloub. Jdou spolu na večeři a sblíží se. A tak když Waltrovi volají, že byl zabit parťák majitele klubu, má Lex neprůstřelné alibi. Na Lady X, jak začali Lex v převleku všichni přezdívat, však čekají ještě další problémy...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.