Nightcomers, The

Obrazok
Noční příchozí

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.3 out of 10 based on 35 ratings Země: Velká Británie  1972 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 73%

Žánr: Horor,

Režírujú: Michael Winner,

Hudba: Jerry Fielding,


OBSAH

Sourozenci Miles a Flora žijí bez rodičů v rozlehlém sídle na venkově. Starají se o ně jen chůva paní Groseová, guvernantka Jessel a zahradník Peter Quint. Obě děti mají se zahradníkem velmi přátelský vztah. Jedné noci je však zvědavý Miles svědkem sadomasochistických sexuálních praktik mezi Peterem a Jessel. Později se chlapec snaží se svou sestrou napodobit onu situaci, a tak se děti seznamují s vlastní sexualitou. Problém ovšem nastává, když přestanou vnímat rozdíl mezi láskou a nenávistí, a jakmile má slečna Jessel s Quintem odejít z panství, zosnují dítka zdánlivě milosrdný plán, jak oba vychovatele udržet doma.
Britský režisér Michael Winner natočil The Nightcomers ve spolupráci s Henry Jamesem jako prequel k jeho knize "Utažení šroubu", jež byla adaptována v o deset let starším snímku The Innocents, kde můžeme sledovat osudy Milese a Flory po příchodu nové guvernantky.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.