Sordid Lives

Obrazok
Život k ničemu

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.4 out of 10 based on 9 ratings Země: USA  2000 
Trvání: 111 min
Hodnocení: 64%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Del Shores,

Hudba: George S. Clinton,


OBSAH

Svérázná rodinka z Texasu se musí sejít na pohřbu. Zemřela ikona jejich rodiny, Peggy. To je poměrně tragický okamžik, pokud bychom opomenuli způsob úmrtí. Její milenec, G.W., si totiž na smilnickém loži zapomněl své dřevěné nohy a milá Peggy o ně zakopla, když šla do koupelny. Tragédie tkví také v tom, že G.W. byl manželem sousedky Peggyiiny sestry Sissy, a tak dochází ke střetu zájmů. Sissy připravuje pohřeb spolu s dvěmi Peggyinými dcerami, La Vondou a Latrellou. Moc by si přáli, aby se pohřbu zúčastnil i jejich bratr Earl, který je ovšem už dvacet tři let v blázinci. Latrella tiše touží, aby se její syn Ty také naposledy rozloučil se svou babičkou. Jenže Ty je herec a navíc nepochopený gay. Se svou rodinou se vidět nechce a zvlášť s matkou ne, která jeho sexuální orientaci odmítá vzít na vědomí. Jenže, co čert nezvládne, tam nastrčí ženské

Tento film byl natočen podle stejnojmenné režisérovy divadelní hry, která byla oceněna v roce 2000 třemi cenami na Festivalu gayů a lesbiček.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.