Rivali pod červeným slnkom


Soleil rougeObrazok
Rivalové pod rudým sluncem
Soleil rouge

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.6 out of 10 based on 1110 ratings Země: Francie  / Itálie  / Španělsko  1971 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 76%

Žánr: Dobrodružný, Western,

Režírujú: Terence Young,

Hudba: Maurice Jarre,


OBSAH

Rudé slunce je western natočený v roce 1971 s mezinárodním obsazením.
V hlavních rolích se vedle sebe objevil americký představitel tvrdých mužů Charles Bronson, legenda japonských filmů Toširó Mifune, francouzský herec Alain Delon a švýcarská herečka Ursula Andressová. Film byl natočen ve Španělsku britským režisérem Terencem Youngem.

Jaro 1871, japonský velvyslanec, doprovázený dvěma samuraji, jede v soukromém vagonu Transcontinentálního expresu na návštěvu k prezidentovi Spojených států, aby mu přivezl velmi cenný dar - samurajský meč nevyčíslitelné hodnoty. Do vlaku však nastoupili i členové bandy vedené desperáty Linkem a Gotchem. Zajímá je poštovní vůz, který zároveň převáží zlato, jež je střeženo vojenskou kavalérií. Zlato je uloupeno, ale jejich pozornosti neujde ani soukromý vagon. Jeden ze samurajů je zabit, cenný meč ukraden. Samuraj Kuroda má sedm dní na to, aby přinesl meč zpátky. Uprostřed Divokého západu stojí člověk, který žije a koná podle kodexu bušidó, zákona samurajů.


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.