Canone inverso - making love

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.8 out of 10 based on 17 ratings Země: Itálie  2000 
Trvání: 107 min
Hodnocení: 78%

Žánr: Drama,

Režírujú: Ricky Tognazzi,

Hudba: Ennio Morricone,


OBSAH

Toto hudební drama natočil v českých lokalitách italský herec, scénárista a režisér Ricky Tognazzi, jenž si v tomto svém filmovém počinu přidělil i menší roli - zahrál si barona Blaua, otce nadaného houslisty. Hlavní roli vytvořil skotský herec Hans Matheson, jenž se kvůli své roli naučil hrát na housle. Film byl velmi úspěšný, posbíral na přelomu let 2000 a 2001 celkem devět cen (za všechny např. Jury Award a Audience Award) v kategorii "nejlepší celovečerní film" a dále za střih, hudbu a výrobní design. Získal rovněž osm nominací. Premiérově byl film uveden 11.2.2000 v Itálii.
Když se podivně vyřezávané housle objeví na aukci v Londýně, jedna uchazečka je odhodlána uspět a najít člověka, který může vyřešit záhadu o tragické lásce a dvou chlapcích, kteří byli snad bratři, které spojovala touha k hudbě. Jak se nakonec vyvíjel příběh, který začal v Budapešti za 1. světové války až k přednacistické Vídni...
Costanza (Nia Roberts) pije pivo v pražské hospodě o jedné letní noci roku 1968, zatímco do hospody vstoupí neznámý houslista (Gabriel Byrne) a začne pro Costanzu hrát skladbu "Canone Inverso". To ale není případ, že právě tato hudba a právě tyto housle mají pozadí příběhu, který by se Costanzy mohl nějak dotýkat. To je milostný příběh mezi Jeno Vargou a hudbou, mezi Jenem a krásnou Sophií (zde je ztvárnili Hans Matheson a Mélanie Thierry ). To je také silný příběh přátelství mezi Jenem a Davidem (Lee Williams) na pozadí 2. světové války a "Pražského jara" o 25 let později... Hudba a láska tvoří dohromady nejsilnější spojení, jež může odolávat času.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.