Princ, labuď a cár Saltán


Skazka o care SaltaněObrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.1 out of 10 based on 18 ratings Země: Sovětský svaz  1984 
Trvání: 53 min
Hodnocení: 91%

Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Animovaný,

Režírujú: Ivan Ivanov-Vano, Lev Milchin,


OBSAH

Animované zpracování Puškinovy Pohádky o caru Saltánovi, jeho synu, slavném a mohutném bohatýru knížeti Kvidonu Saltánoviči a o čarokrásné carevně labuti.

Příběh vypráví o třech sestrách, které si při předení vyprávějí, co by udělaly, kdyby byly carevnami. Dívky tajně vyslechne car Saltán a každé určí úlohu, kterou si sama přála. Starší sestry si vyberou úlohu kuchařky a tkadleny, zatímco nejmladší se stane carevnou, která má carovi porodit syna. Car musí jet do války a sestry intrikou dosáhnou toho, že je mladá carevna i s novorozeným synem vržena v sudu do moře. Sud vynesou vlny na kouzelném ostrově Bujanu, kde kouzlem dospělý Kvidon zachrání život labuti. Kvidon od labutě postupně darem získá kouzelnou veverku, ochranu svého ostrova mládenci z moře a nakonec i ruku krásné carevny - samotné Labutě, která byla do ptačí podoby zakletá. Šťastně se shledá i car Saltán se svou ženou.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.