Against All Flags

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 13 ratings Země: USA  1952 
Trvání: 83 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Dobrodružný, Akční,

Režírujú: George Sherman,


OBSAH

Na konci sedmnáctého století evropský obchod s Indií vzkvétal. Pro bohaté kupecké lodě obeplouvající Afriku však pirátský svazek drancující ve vodách Madagaskaru představoval trvalou hrozbu, bukanýři po nemilosrdném vyvraždění celé posádky a přenesení nákladu obvykle ještě loď zapálili. Přesto se našel muž, který se pirátům postavil na odpor.
Nedaleko břehů Afriky na palubě korábu Monsoon právě britský důstojník Brian Hawke (Errol Flynn) „obdržel“ dvacet ran devítiocasou kočkou jako alibi. Náplastí na tyto hluboké rány na jeho zádech je možnost infiltrovat mezi madagaskarské piráty a pokusit se ochromit dosud neprolomitelnou obranu pro rázný útok britského námořnictva. Na ostrově se však kromě krásné pirátky Spitfire Stevensové (Maureen O'Hara) setkává i s nedůvěrou pirátů, podněcovanou zejména zlomyslným kapitánem Brasilianem (Anthony Quinn), a svůj život bude muset nejprve vybojovat ve dvojí zkoušce před pirátskou radou a v souboji.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.