I'm All Right Jack

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 0 ratings Země: Velká Británie  1959 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Druhou světovou válkou a oxfordskou univerzitou poznamenaný mladý muž aristokratického původu Stanley Windrush (Ian Carmichael) by svým nevalným intelektem rád obohatil poválečný britský průmysl. Zodpovědnou úlohu se mu odváží svěřit až jeho strýc Bertram Tracepurcel (Dennis Price), který hodlá ve své zbrojovce ze zištných důvodů vyvolat stávku a věří, že ji uspíší právě Stanleyho idiocie. Protřelý plán Tracepurcela a jeho obchodního partnera Sidneyho Coxe (Richard Attenborough) začne drhnout, když si Stanleyho pod svá křídla vezme marxistický zástupce odborářů Fred Kite (Peter Sellers).

I'm All Right Jack, komedie obsazená tehdejší britskou komediální elitou (dále Terry-Thomas, John Le Mesurier a Miles Malleson), je pokračováním filmu Private's Progress (1956). V obou případech jde o adaptace knih Alana Hackneyho, který se v případě I'm All Right Jack podílel také na scénáři. Právě za scénář a herecký výkon Petera Sellerse film získal cenu BAFTA.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.