Naked Truth, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Velká Británie  1957 
Trvání: 91 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Mario Zampi,


OBSAH

Británii zachvátila vlna nevyjasněných úmrtí, sebevražd a pokusů o ně. Význační vědci, politici či filmové celebrity padají v srdečních kolapsech k zemi jako mouchy, tráví se svítiplynem nebo případně vyskakují z oken.
Vinu za to nese Nigel Dennis (Dennis Price), vydavatel amerického bulvárního plátku „Scandalous!!“ šťourajícího se v soukromí slavných, jehož nová mutace „The Naked Truth“ se v Anglii zrovna chystá na trh. Pan Dennis razí zvláštní ale velmi výnosnou taktiku, s hotovým číslem nejprve vyrazí za vybranou celebritou, jíž za pakatel deseti tisíc liber nabídne článek neotisknout.
V nejbližším vydání se čtenáři dozvědí šokující pravdu o lordu Henry Mayleym (Terry-Thomas), modelce Melisse Right (Shirley Eaton), kabaretiérovi Sonny MacGregorovi (Peter Sellers) či úspěšné spisovatelce Floře Ransom (Peggy Mount). Pakliže ovšem každý z nich do čtrnácti dnů nezaplatí požadovaný obnos…

Jak už to tak bývá, boháči by si raději nechali pro penny koleno vrtat, a tak všichni čtyři po prozkoumání možností dojdou ke shodnému řešení – Nigela Denisse je třeba zabít. Co se ale stane, když všichni začnou svůj plán uskutečňovat naráz?

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.