Smallest Show on Earth, The

Obrazok
Nejmenší kino na světě

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.8 out of 10 based on 79 ratings Země: Velká Británie  1957 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 88%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Basil Dearden,


OBSAH

Úsměvný příběh o tom, kterak chudý spisovatel málem k bohatství přišel.
Matt Spenser (Bill Travers) je nepříliš úspěšný autor, na něhož se usměje štěstí v podobě dědictví po dávno zapomenutém strýci ze Sloughborough. Předmětem pozůstalosti je staré kino Bijou, v němž kromě myší a děravého plátna zůstali i tři zaměstnanci. Opravdu, pokladní Fazackalee (Margaret Rutherford), promítač Quill (Peter Sellers) a uvaděč starý Tom (Bernard Miles) tu pracují už od dob němého filmu. Uvést do provozu zchátralé kino vedle železniční trati, jehož zdi se co chvíli otřásají pod náporem projíždějících vlaků, by stálo majlant, a Matt ani jeho žena Jean (Virginia McKenna) nemají ani vindru. Budovu by rád koupil Albert Hardcastle (Francis De Wolff), majitel sousedního konkurenčního bijáku Grand, který by demolicí Bijou získal místo pro parkoviště, odmítá ale za kino solidně zaplatit. Matt se tak na radu právníka Cartera (Leslie Phillips) uchýlí k fintě - se svými letitými zaměstnanci začne na oko chystat rekonstrukci, aby Hardcastla donutil zvýšit nabídku. Ten však blafování prokoukne a Spenserovým tak zbývá jediné – Bijou musí skutečně otevřít.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

jan.skrivan: Soubor v rar samozřejmě ověřený
12. 09. 2012 reagovat
jan.skrivan: odkaz na titulky - http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=nejmen%C5%A1%C3%AD+kino+na+sv%C4%9Bt%C4%9B - jedny titulky určitě pasují k souboru, před časem jsem si je odtud přidával k filmu
03. 04. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.